Skip to main content

Dla firmy BBsolar Sp. z o.o. wykonaliśmy:

• Strona internetowa (www.bbsolar.eu)
• Logo firmowe
• Dwie animacje ukazujące przepływ energii
• Ulotki firmowe
• Brand Hero

 

Tworzenie Brand Hero, bohatera marki, czy maskotki firmowej jest ucieleśnieniem wizerunku danej firmy. Może on opowiadać historię marki, przekazywać informacje o produktach lub pełnić zwykłą funkcję powitalną.

 

Jego głównym zadaniem jest nawiązanie niewidzialnej więzi z klientem. Dlaczego niewidzialnej?  Ponieważ, Brand Hero rzadko przybiera namacalną postać maskotki firmowej. W przeważającej większości jest postacią, którą spotykać będziemy na stronie firmowej klienta, w social mediach lub w materiałach drukowanych.

Brand hero montujący panele fotowoltaiczne na dachu

Funkcja edukacyjna postaci

Wszyscy jesteśmy inni, a co za tym idzie inaczej postrzegamy pewne rzeczy. Kiedy mowa o branży, w której występuje dużo technicznych nowinek to zbawiennym zabiegiem okazuje się zatrudnienie do roli edukatora postaci firmowej.

Brand hero edukujący jak pozyskiwać energię z paneli fotowoltaicznych

Bohater marki. Silny i przebojowy? Tak!

Tworzenie Brand Hero, bohatera pod postacią sympatycznego panelu fotowoltaicznego, który w prosty sposób przekazuje informacje o reklamowanej firmie i usługach, które ona świadczy. Co zyskała firma BBsolar powołując do życia swojego brand hero? Prosty i jasny przekaz czym zajmuje się firma, bohater marki zapada w pamięć dzięki czemu ukazanie fotowoltaiki nie jest sztampowe i typowe dla tej branży.

Brand hero przyznający pierwsze miejsce najlepszym modułom fotowoltaicznym

Klient oczekiwał od nas stworzenia silnego i przebojowego charakteru. Tworzona na bazie panelu fotowoltaicznego postać odzwierciedlać miała najważniejsze cechy – siłę i wytrzymałość. Ma to ścisły związek z wytwarzanymi przez firmę BBsolar panelami serii Desert.

Wiele firm badawczych (np. IRESEN w Maroku) przeprowadziło szeroko zakrojone testy ze standardowymi panelami w regionach pustynnych lub w regionach o temperaturach wyższych niż te występujące w Europie Środkowej: Większość paneli traci znaczną część mocy nominalnej po 10 latach, a tylko niektóre z nich pracują przez ponad 15 lat przy 80% mocy.

Od ponad 7 lat pracujemy nad specjalną technologią dla bardzo surowego klimatu. BBsolar Sp. z o.o. produkuje i sprzedaje specjalne panele DESERT na całym świecie.

Rysunek przedstawiający stworzonego bohater marki na pustyni popijającego drinka.

Rysunek przedstawiający możliwości wykorzystania energii płynącej z paneli fotowoltaicznych

Brand hero na przykładzie Super Module Man z firmy BBSolar

To jak?

ZANTERESOWANY(A)??

Kliknij poniższy przycisk i zapoznaj się z ofertą cenową wybranej usługi.
Zapraszamy!

PRZEJDŹ DALEJ

Leave a Reply