Skip to main content

W swoim zmyśle logo iVoting Polska od samego początku miało nawiązywać bezpośrednio do gestu głosowania. Właśnie na tej podstawie stworzona zimą 2018r. została opracowana pierwsza koncepcja.

koncepcja iVoting

Z uwagi na fakt, że logo iVoting Polska jak każde inne powinno być maksymalnie proste w swoim odbiorze – należało, jego słowno-graficzną strukturę uprościć do maksimum.

Tak powstał poniższy graficzny znak.

iVoting = podpis elektroniczny

Czy wiesz, że Twój głos „za” oddany w aplikacji iVoting jest jak Twój podpis elektroniczny? Podpisuj umowy smartfonem. Zamawiaj lokalne towary i usługi. Pozyskaj rabaty w lokalnych kryptowalutach.

Głosuj w sondażach, referendach, ankietach i budżetach obywatelskich. Załatwiaj sprawy Twojej gminie lub mieście za pomocą aplikacji. Twój głos może więcej, dzięki iVoting!

reklama na przystanku z logo projektu iVoting

Pilotażowe głosowanie blockchain w USA mało przejrzyste

Pilotażowy program głosowania w wyborach za pomocą Blockchain prowadzi Zachodnia Virginia w USA. Niezależni eksperci zarzucają pilotażowi brak przejrzystości i nie rozwiązanie wszystkich problemów technicznych.

Polski iVoting z licencją Open Source

Polski iVoting będzie dbał o maksymalną transparentność. Nasz kod opublikujemy z licencją Open Source. Każdy będzie mógł sprawdzić jego poprawność i stać się audytorem.

Mało tego.

Dla osoby, która odnajdzie w kodzie istotną z punktu widzenia bezpieczeństwa aplikacji dziurę – otrzyma nagrodę pieniężną!

Zbudujmy idealne miasto. Konferencja Ministerstwa Cyfryzacji. iVoting obecny. #ivoting #smartcity

A może...

Interesuje Cię usługa projektowania logo?

Żaden problem. Zaraz pomożemy!

PRZEJDŻ DO KONTAKTU

Leave a Reply

© 2024 Agencja Brandingowa LOGARYTM™ Sp. z o.o.