Skip to main content

Nowa strona www CORVITA. Tak, tak to już drugi raz, kiedy Agencja Brandingowa Logarytm wykonała dla Centrum Medycznego CORVITA stronę internetową. Tym razem były do tego solidne okoliczności – 15 lecie działalności!

Nowa strona www dla Centrum Medycznego CORVITA w Bielsku-Białej stała się od jakiegoś czasu już koniecznością. Poprzednia nie dawała już ani znacznych możliwości rozwojowych ani możliwości przeprowadzenia spektakularnych zmian wizualnych.

od 2008

Jak można przeczytać na stronie CM CORVITA

Centrum Medyczne CORVITA funkcjonuje nieprzerwanie od 2008 roku. Korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń i kształcącej się kadry lekarzy, fizjoterapeutów oferujemy poradnictwo specjalistyczne na najwyższym poziomie.

Dbamy o bezpieczny, sprawny i ukierunkowany powrót do zdrowia  Twój lub Twojego bliskiego. Specjalizujemy się w rehabilitacji po zawale mięśnia sercowego, wszczepianiu STENTów, Kardiowertera (ICD) czy By-Passach jako jedyni już 15 lat!

Kardiolodzy w CM CORVITA

Jak możemy przeczytać dalej – wizyty u kardiologów stanowią ważny aspekt kontroli układu krążenia.

Na wizytę w poradni kardiologicznej powinny umawiać się osoby z nadciśnieniem tętniczym, wysokim poziomem cholesterolu oraz te, które przeszły zawał serca. Jak można przeczytać na stronie CM CORVITA wizyt u specjalisty wymagają także pacjenci, podsiadający rozrusznik serca, osoby otyłe, palące papierosy oraz uprawiające zawodowo sport. Na spotkanie z kardiologiem należy zabrać ze sobą całą dotychczasową dokumentację medyczną oraz listę aktualnie przyjmowanych leków.

Centrum Medycznym Corvita pacjent ma możliwość wykonania wszelkich niezbędnych badań zleconych indywidualnie, które pozwolą doprecyzować diagnozę i dobrać najwłaściwsze leczenie.

Nowa strona www CORVITA
Nowa strona www CORVITA

Rehabilitacja kardiologiczna

CM CORVITA zapewnia

  • kompleksową rehabilitację kardiologiczną,
  • opiekę profesjonalnego zespołu lekarzy, rehabilitantów, psychologa i dietetyka,
  • fachowe porady i szkolenia dotyczące zasad żywienia i udzielania pierwszej pomocy przygotowane specjalnie dla Ciebie i Twoich bliskich.

Nauczymy Cię

jak żyć po zawale serca i po operacji serca. Pomożemy Ci odzyskać dawną sprawność! Rehabilitacja po zawale obejmuje cykl 24 spotkań-ćwiczeń ogólnorozwojowych i właściwych na bieżni/cykloergometrze. Nad bezpieczeństwem ćwiczących czuwa zespół wspaniałych fizjoterapeutów.

Ćwiczenia poprzedza próba wysiłkowa.

Nowa strona www CORVITA

www.corvita.pl


TO JAK?

Potrzebujesz nowej strony internetowej?

Leave a Reply