Skip to main content

Oddajemy dla Was aplikację iVoting Free – darmowe narzędzie do zarządzania Głosem w Internecie.

https://app.ivoting.pl

Zróżnicowany świat

Żyjemy w zróżnicowanym społeczeństwie, w którym codziennie odgrywamy różne role. Jesteśmy rodzicami, uczniami i nauczycielami, pracownikami i pracodawcami, wyborcami i politykami. Posiadamy swoje racje i przekonania. Pragniemy zmiany lub utrzymania status quo. Spieramy się – za i przeciw, a czasem nie mamy swojego zdania.


Nowe zdalne relacje

Zbieramy poparcie pod ważnymi dla nas sprawami lub protestujemy przeciwko nim. Często potrzebujemy zasięgać opinii, sondować potrzeby i oczekiwania naszego otoczenia. Czasem działamy społecznie, organizujemy wzajemną pomoc, pomagamy poprawiać otaczający nas świat. Współczesny świat wymaga od nas zachowania dystansu, tworząc nowy rodzaj zdalnych relacji.


Lepsze jutro

Taka rzeczywistość domaga się cyfrowych, zaufanych narzędzi, które pomogą budować konsensus w małych i dużych grupach społecznych. Wolna dystrybucja głosów w Internecie i zdecentralizowane zarządzanie wolą jednostek w cyberprzestrzeni, pozwoli zorganizować nowe uniwersum dla lepszego jutra. Dlatego też tworzymy aplikacje przyszłości, które nadadzą prawdziwą wartość i znaczenie każdego głosu w Internecie.

Masz Swój Głos – wykorzystaj iVoting!

https://app.ivoting.pl

#ivotingPL #ivoting #app #aplikacja #glosowanie #voting

Leave a Reply