Skip to main content

Stworzone przez nas koszulki klubowe TS Podbeskidzie zostały przez nas zaprojektowane w sezonie ekstraklasowym (2014/2016). Na zamówienie klubu piłkarskiego TS Podbeskidzie SA zaprojektowaliśmy w sumie 5 wzorów podkoszulek TS Podbeskidzie. Trzy spośród nich trafiły do oficjalnej sprzedaży.

 

 

Ekstra(klasowe) koszulki klubowe TS Podbeskidzie

Ekstraklasowy sezon piłkarski 2014/2016 przyniósł i nam swoje 5 minut. Mając na uwadze stworzenie unikalnych koszulek kibica musieliśmy się nieźle napocić, żeby wymyślić wzory, które przypadną do gustu Zarządowi, a w dalszej kolejności kibicom.

Całe szczęście, że nie było konieczności tak intensywnej pracy fizycznej jaką mają przed sobą piłkarze przygotowujący się do kolejnych meczów. Choć pracujemy równie wytrwale to ciężar naszej gry rozgrywany jest w głowie, co sprawia, że siedzenie, myślenie i szkicowanie wystarcza, aby konkurować w „graficznej ekstraklasie„.

 

Piłkarze w koszulkach klubu TS Podbeskidzie naszego autorstwa. Na zdjęciach m.in T. Górkiewicz, M. Sokołowski, B. Telichowski, D. Chmiel

 

Zestawienie zdjęć podkoszulek / t-shirtów klubowych naszego autorstwa.

 

Oficjalna sprzedaż koszulek klubowych TS Podbeskidzie

Wraz z wszystkimi innymi gadżetami to właśnie TS Podbeskidzia nasze koszulki również trafiły do oficjalnej sprzedaży. Wzorem podkoszulki klubowej, który cieszył się największym zainteresowaniem było serce, a właściwie to jego zarys. W środku serca widzimy barwy klubowe czerwono-biało-niebieskie.

 

Sklep klubowy z zaznaczonymi koszulkami klubu TS Podbeskidzie naszego autorstwa.

 

Oficjalna sprzedaż koszulek klubu TS Podbeskidzie SA.

 

Od koszulki po gazetkę

Na koniec ciekawostka. Mało kto wie, ale to właśnie wzór nazwy „Górale” z kapeluszem znajdujący się wcześniej na projekcie podkoszulki naszego autorstwa stał się inspiracją do nazwania tak klubowego Magazynu Kibiców Podbeskidzia.

 

Front i logo gazetki klubu kibica.

 

Wzór koszulki klubowej TS Podbeskidzie, na bazie której zostało opracowane logo gazetki klubu kibica.

 

Stewardessy klubu TS Podbeskidzie w koszulkach klubu TS Podbeskidzie niosące flagi.

 

Stworzone przez nas koszulki klubowe TS Podbeskidzie widoczne na zdjęciach stewardess klubu.

 

To jak?

ZANTERESOWANY(A)??

Kliknij poniższy przycisk i zapoznaj się z ofertą cenową.

PRZEJDŹ DALEJ

Leave a Reply