Skip to main content

Mateusz Piotr Ślozowski

Od ponad 13 lat buduję firmy – graficznie. Tworzę projekty logo, które stanowią solidny fundament każdego biznesu. Zajmuję się projektowaniem systemów identyfikacji wizualnej, tworzeniem jasnego zrozumiałego przekazu, ciekawej wciągającej historii. Sposób w jaki potrafię opowiedzieć o tym Twoim klientom przekłada się bezpośrednio na zysk!
To budująca informacja – prawda?

Jak pracuję?

OTO MOJE BHP

– Metrem sprawdzę jak wysoko mierzysz,

– Możliwe, że wybiję Ci niektóre pomysły z głowy,

– Mam „waserwagę”, więc zachowuję równowagę,

– Współpracuję i to nas scementuje.

Lubię to robić!

BRANDING /
REBRNDING

W tamtym czasie Tartak  Drew-Lech z Wisły nie miał takiego rozmachu co dzisiaj, stąd “lokalna” nazwa wystarczała do bieżącej komunikacji biznesowej. Firma na przestrzeni lat urosła pod każdym względem, stąd rebranding stał się koniecznością.

www.dl.com.pl

Co tworzę?

BRAND HERO

Potrafi zrobić prawdziwą furorę – pod warunkiem, że poświęca mu się należną uwagę. Jest jak Tamagotchi. Jeśli dbasz – rośnie. Jeśli zostawisz – okryje się kurzem  i nikomu już do niczego nie będzie potrzebne.

Projektuję

LOGO

Początkiem roku catering dietetyczny Burak Dieta zdecydował się na szereg zmian graficznych, aby poprawić swoją komunikację wizualną. Rebranding stał się faktem, a smaczny projekt logo zyskał uznanie.

www.burakdieta.pl

A może

NAPISZESZ DO MNIE?

Mam solidne podstawy twierdzić, że Cię zbuduję!

od 2011 roku

BUDUJĘ
FIRMY

... i robię to naprawdę dobrze!

KONTAKT

Agencja Brandingowa LOGARYTM™ Sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała, ul. Zapłocie Duże 53
NIP: 5472226613 • KRS: 0000917777

©  2024 Agencja Brandingowa LOGARYTM™ Sp. z o.o.
Polityka Prywatności / Regulamin

Agencja Brandingowa LOGARYTM działa rynku grafiki użytkowej nieprzerwanie od 2011 roku. Zajmujemy się wymyślaniem nazw (Naming), budową firm i marek (Branding), projektowaniem logo, tworzeniem spójnej i silnej tożsamości wizualnej (identyfikacja wizualna), budową ciekawej i wciągającej historii wykorzystując w tym celu bohatera marki (Brand Hero) oraz projektowaniem stron i serwisów internetowych w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec

Budujemy firmy. Graficznie!

© 2024 Agencja Brandingowa LOGARYTM™ Sp. z o.o.