JAKIE KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY?

Namacalne. Prawdziwe. Szczere. Korzystne.

Unikalność

Czy to całe pisane o odmienności i unikalności w projektowaniu naprawdę jest czegoś warte? Czy faktycznie jesteśmy inni od pozostałych?

W dobie szeroko pojętej i świetnie rozwijającej się gałęzi handlu usługowego, do którego zalicza się projektowanie znaków graficznych wraz z całym koszykiem identyfikacji wizualnej, można śmiało stwierdzić, że polski rynek tych jedynych w swoim rodzaju usług nie odstępuje ani na krok swoim branżowym konkurentom zza granicy.

Jakość, obsługa, zaufanie

Początkowo był to skromny projekt realizujący usługi tylko dla lokalnej przedsiębiorczości. Czas jednak szybko pokazał, że wykonana praca powoli zaczęła przynosić coraz większe zainteresowanie. Już nie tylko lokalne firmy nawiązywały z nami kontakt, ale nasza działalność rozszerzyła się z powodzeniem na cały kraj, jak również i poza jego granice.

Nasi klienci zaskoczeni są jakością obsługi i pomysłowością na drodze realizacji kolejnych przedsięwzięć. Wszystko to sprawia, że mamy ochotę pracować jeszcze wydajniej, aby móc chwalić się jeszcze lepszymi rezultatami.

List z podziekowaniem za współpracę

Warci swej ceny

Miejsce w naszym życiu jakie zajmuje tworzenie grafiki użytkoweja w szczególności projektowanie logo związane jest pewnego rodzaju predyspozycjami, które dają nam możliwość szybkiej i wnikliwej analizy aktualnych branżowych potrzeb.

Wszystko po to, aby finalny pomysł był niejako graficznym opowiadaniem pozytywnie identyfikującym Twoją firmę.

Czy to Cię zachęci?

Jeśli tylko zdecydujesz się na kolejny krok, to patrzenie na swój nowy firmowy image, może stać się niczym słuchanie w kółko ulubionego kawałka muzyki. Odtwarzasz go raz, później drugi raz i kolejny raz, tylko dlatego, ponieważ gdzieś głęboko w sercu czujesz, że jest on integralną częścią Ciebie. Częścią z którą zwykłeś się utożsamiać. Dokładnie tak może być w przypadku Twojego zlecenia, którego jeśli wyrazisz chęć już wkrótce możemy się dla Ciebie podjąć.

Zapraszam do współpracy

Mateusz Piotr Ślozowski
Właściciel

tel.: +48 606 170 256
biuro@logarytm.com.pl

Mateusz_Slozowski_3

FORMULARZ KONTAKTOWY

PYTANIA BEZ ODPOWIEDZI? NIE TUTAJ!

KLIENCI

Grafika ukazująca logotypy firm z którymi współprcujemy