Skip to main content

JAKIE KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY?

Namacalne. Prawdziwe. Szczere. Korzystne.

Wartym docenienia atutem firmy jest rzetelność. Moją uwagę wzbudziło czytelne przedstawienie oferty. Macin Chmielewski Macin ChmielewskiWłaściciel Efektywna współpraca oraz rzetelność świadczonych usług. Aleksandra Polak Aleksandra PolakWłaścicielka SJO „World” Składam pisemną rekomendację dla firmy Logarytm za prace wykonane na rzecz firmy Centrum Rekreacji i Rehabilitacji „Jubilat”. Doceniając szybki czas wykonania, pełen profesjonalizm oraz sympatyczny kontakt chciałem serdecznie polecić usługi tej firmy. Leszek Grześ Leszek GrześPrezes zarządu Wszystkie etapy współpracy przebiegały sprawnie i terminowo. Całość oddaje moje zadowolenie. Anna Skrzydło Anna SkrzydłoRestauratorka Profesjonalizm, rzetelność oraz bardzo dobry kontakt. Dziękuję za owocną współpracę. Paweł Dańko Paweł DańkoWłaściciel Piekarni Godni polecenia z uwagi na profesjonalizm i terminowość Jakub Karpowicz Jakub Karpowiczzawodnik KIA LOTOS RACE Previous Next

Unikalność

Czy to całe pisane o odmienności i unikalności w projektowaniu naprawdę jest czegoś warte? Czy faktycznie jesteśmy inni od pozostałych?

W dobie szeroko pojętej i świetnie rozwijającej się gałęzi handlu usługowego, do którego zalicza się projektowanie znaków graficznych wraz z całym koszykiem identyfikacji wizualnej, można śmiało stwierdzić, że polski rynek tych jedynych w swoim rodzaju usług nie odstępuje ani na krok swoim branżowym konkurentom zza granicy.

Jakość, obsługa, zaufanie

Początkowo był to skromny projekt realizujący usługi tylko dla lokalnej przedsiębiorczości. Czas jednak szybko pokazał, że wykonana praca powoli zaczęła przynosić coraz większe zainteresowanie. Już nie tylko lokalne firmy nawiązywały z nami kontakt, ale nasza działalność rozszerzyła się z powodzeniem na cały kraj, jak również i poza jego granice.

Nasi klienci zaskoczeni są jakością obsługi i pomysłowością na drodze realizacji kolejnych przedsięwzięć. Wszystko to sprawia, że mamy ochotę pracować jeszcze wydajniej, aby móc chwalić się jeszcze lepszymi rezultatami.

List z podziekowaniem za współpracę

Warci swej ceny

Miejsce w naszym życiu jakie zajmuje tworzenie grafiki użytkoweja w szczególności projektowanie logo związane jest pewnego rodzaju predyspozycjami, które dają nam możliwość szybkiej i wnikliwej analizy aktualnych branżowych potrzeb.

Wszystko po to, aby finalny pomysł był niejako graficznym opowiadaniem pozytywnie identyfikującym Twoją firmę.

Czy to Cię zachęci?

Jeśli tylko zdecydujesz się na kolejny krok, to patrzenie na swój nowy firmowy image, może stać się niczym słuchanie w kółko ulubionego kawałka muzyki. Odtwarzasz go raz, później drugi raz i kolejny raz, tylko dlatego, ponieważ gdzieś głęboko w sercu czujesz, że jest on integralną częścią Ciebie. Częścią z którą zwykłeś się utożsamiać. Dokładnie tak może być w przypadku Twojego zlecenia, którego jeśli wyrazisz chęć już wkrótce możemy się dla Ciebie podjąć.

Zapraszam do współpracy

Mateusz Piotr Ślozowski Właściciel

tel.: +48 606 170 256 biuro@logarytm.com.pl

Mateusz_Slozowski_3

FORMULARZ KONTAKTOWY

PYTANIA BEZ ODPOWIEDZI? NIE TUTAJ!

KLIENCI

Grafika ukazująca logotypy firm z którymi współprcujemy