Skip to main content

PROJEKTOWANIE LOGO

TWÓJ GRAFICZNY FUNDAMENT

Dobry projekt logo to taki, który nie jest dosłowny, nie taki, z którego czyta się jak z otwartej książki. Odbiorca powinien sam poznać sens, intencję czy przesłanie logo.

Znak towarowy powinien być niejednoznaczny, a odkrycie „co autor miał na myśli” może być niejednokrotnie niezapomnianym i ciekawym doświadczeniem.

Poniżej inne przykłady.

PROJEKTOWANIE LOGO

TWÓJ GRAFICZNY FUNDAMENT

3 499 zł netto

(4 303,77 zł brutto)

Briefing + Analiza materiałów
Merytoryczny opis projektów
Autorskie prawa majątkowe
3 projekty logo do wyboru
5 korekt wybranego projektu
Umowa cywilno-prawna
Wektorowe wersje logo
Rastrowe wersje logo

Termin realizacji: do 20 dni roboczych

Projekt logo dla

BURAK DIETA

Proces projektowania logo dla cateringu dietetycznego BURAK DIETA był jednym z etapów całościowego rebrandingu tej ogólnopolskiej marki.

Czytaj więcejStrona projektu

Sprytne połączenie

GMINA ŁODYGOWICE

Gmina Łodygowice zyskała nowy logotyp! Połączenie gminnych aspektów w jedną całość nigdy wcześniej nie było tak prawdziwe.

Czytaj więcejStrona projektu

Taki właśnie jestem

GRAFICZNIE
zaLOGOwany

To wydarzyło się już dość dawno temu, stąd na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie określić kiedy dokładnie stworzyłem pierwsze logo. Jedno jest pewne – projektowanie logo to usługa, która stanowi najważniejszy element mojej obecnej oferty.

 

Dlaczego?

Od kiedy pamiętam zawsze moją uwagę przyciągały proste znaki, symbole, monogramy i grafiki. Im prostszą formę posiadały tym lepiej. Dzięki temu spostrzegłem, że niektóre z tych projektów logo wyraźnie w swoim majestacie przekazem wyprzedzają o całe lata świetlne inne znaki firmowe znanych marek.

Co jednak stanowiło o sile jednego projektu logo względem innych?

Był to przekaz. Często ukryty i niewidoczny na pierwszy rzut oka. Jakie to wspaniałe uczucie poznać zamierzenia projektanta logo ukryte gdzieś w tzw. przestrzeni negatywnej znaku. Dzisiaj jestem pewien, że odkrycie ukrytnej znaczeniowości firmowych znaków graficznych spowodowały, że skupiłem się w swojej pracy na doskonaleniu rzemiosła jakim jest projektowanie logo. Droga ta jednak nie była prosta. Przez długi czas było to tworzenie znaków i zastanawianie się do czego możnaby było użyć taki projekt logo, który w swoich zamierzeniach może i ładny i poprawny graficznie był, jednak z definicji nie posiadał najważniejszych elementów składających się na daną firmę.

Grafik zajęty

Praca, rysowanie, popełnianie licznych błędów oraz nieustanne zainteresowanie tematem grafiki użytkowej wiódł mnie przez nieskończenie liczne publikacje dotyczące umiejętności projektowania logo i brandingu. Przez te wszystkie lata tworzenia przeszedłem przez większość znanych w psychologii człowieka stanów emocjonalnych 😉 Była miłość, jak wszystko pięknie się układało i finalnie wychodziło, – był gniew i rozczarowanie jak nie szło.  Dzisiaj wiem, że to wszystko musiało się wydarzyć, abym znalazł się w miejscu, w którym jestem. Miejscu, gdzie poprzez moją pracę, wizję celu i odrobinę zdolności jestem w stanie zapewnić Ci wymarzoną graficzną opowieść o Twojej firmie, usłudze, produkcie.

Zaciekawiony(a)?

TYLKO SPÓJRZ

Ci klienci już cieszą się ze swojego logo!
Oczywiście to tylko niektóre ze stworzonych projektów logo 🙂