Skip to main content

Papier firmowy. Czy jest to coś więcej? Czy to tylko zwykła kartka papieru A4 z danymi firmy?

Wyobraź sobie ważny dla siebie dzień. Dzień w którym musiałeś wyglądać świetnie. Wszystkie przygotowania, które poczyniłeś, aby tego dnia doskonale się prezentować zaprocentowały Twoim dobrym samopoczuciem.

Dlaczego tak się stało?

Ponieważ wyróżniałeś się w tłumie i doskonale o tym wiedziałeś! Jeżeli Twojej firmie brak należytej identyfikacji wizualnej (logo, papier firmowy, wizytówka) to wygląda ona tak jak Ty każdego zwyczajnego dnia. Nie wyróżnia się. Jest jak tysiące innych jej podobnych, a to oznacza bez perspektyw na sukces!

Jeżeli wyrazisz chęć zaprojektujemy dla Ciebie logo, papier firmowy, wizytówki oraz hasło marketingowe, tylko po to abyś poczuł jak to jest codziennie prezentować swoje największe atuty za pomocą dobrej identyfikacji wizualnej.

Przykład papieru firmowego

Poniżej znajdują się dwa przykłady papierów firmowych. Pierwszy, firmy HS Multiservices stworzony został przy okazji całościowego rebrandingu tej firmy (kiedyś Higiena System Sp. z o.o.). Widoczny tutaj charakterystyczny ponacinany  czerwony element to poprzednie logo firmy, które posłużyło jako motyw przewodni.

Czy to tylko zwykła kartka papieru A4 z danymi firmy?

Drugi papier firmowy należy do jednego z najciekawiej zapowiadającego się strartupu w Polsce. Mowa oczywiście o iVoting – Pierwszej Polskiej aplikacji do głosowania przy pomocy blockchain.

Papier firmowy to jeden z podstawowych elementów należycie wykonanej identyfikacji wizualnej.
Ta kartka A4 z Twoją grafiką to jeden z podstawowych elementów należycie wykonanej identyfikacji wizualnej (np. http://www.ivoting.pl/)

Czy zainteresował Cię temat papieru firmowego?

Świetna wiadomość! Zapoznaj się z naszą ofertą i zaplanuj już posiadanie swojego kawałka identyfikacji wizualnej firmy!

Leave a Reply