Skip to main content

Strona internetowa „Przedmieście”? A co to w ogóle za nazwa pomyślisz. Dlaczego nazwaliśmy nasze pakiety projektowania stron internetowych właśnie tak? Odpowiedź jest stosunkowo prosta. Chcieliśmy się wyróżnić oraz nadal w każdym aspekcie naszej działalności podążać za naszym brandingiem.

Tylko spójrz!

Czy Twoja firma rozwija się i potrzebuje świeżego spojrzenia online? Jeśli tak, to „Przedmieście” jest idealnym miejscem na rozpoczęcie tej podróży. To miejsce pełne uroku, które przyciąga uwagę wielu potencjalnych klientów. Pozwól nam opowiedzieć Ci więcej o naszej usłudze tworzenia stron internetowych, której nadaliśmy unikalną nazwę „Przedmieście”.

Strona internetowa „Przedmieście” co zyskujesz?

  1. Domena (.pl) pierwszy rok za darmo: Chcemy, abyś miał(a) pełną kontrolę nad swoją stroną internetową od samego początku. Dlatego pierwszy rok domeny .pl jest w cenie.
  2. Strona Responsywna: W dzisiejszych czasach dostępność na urządzeniach mobilnych jest kluczowa. Nasze strony są responsywne, co oznacza, że doskonale wyglądają zarówno na komputerach, tabletach, jak i smartfonach.
  3. Uzupełnienie Strony w Przygotowaną Treść / Zdjęcia / Grafiki: Nie musisz martwić się o zawartość swojej strony. Chętnie uzupełnimy ją przygotowaną przez Ciebie treścią, zdjęciami i grafikami.
  4. 10 Podstron Informacyjnych: Dostaniesz 10 podstron informacyjnych, które możesz wykorzystać do przedstawienia różnych aspektów Twojej firmy, produktów lub usług.
  5. Dodanie 3 Wpisów na Bloga: Blog to doskonałe narzędzie do pozyskiwania nowych klientów i pozycjonowania się w sieci. Dodamy dla Ciebie 3 wpisy na bloga, które pomogą Ci budować zaufanie wśród użytkowników.
  6. Formularz Kontaktowy + Konfiguracja Skrzynki Pocztowej: Chcemy, aby potencjalni klienci mogli łatwo się z Tobą skontaktować. Dlatego zapewnimy Ci formularz kontaktowy i skonfigurujemy skrzynkę pocztową.
  7. Funkcjonalności Dodatkowe: Jeśli masz specjalne potrzeby, możemy dostosować stronę do Twoich wymagań, dodając funkcjonalności, które ułatwią Ci zarządzanie biznesem online.
Strona internetowa Przedmieście. Zdjęcie przedstawia prostą analizę użyteczności responywnych rozwiązań na tablicy magnetycznej.

Do 15 dni roboczych

Jesteśmy świadomi, jak ważne jest szybkie działanie w dzisiejszym świecie biznesu. Dlatego termin realizacji projektu „Przedmieście” wynosi do 15 dni roboczych, dzięki czemu szybko będziesz mógł(a) cieszyć się nową stroną internetową.

Inne okolice cenowe

Jeśli interesują Cię inne okolice cenowe – mamy dla Ciebie dwie alternatywy:

  • „Z Dala od Zgiełku”: Ta tańsza i prostsza wersja strony internetowej zapewnia podstawowe funkcje i wygląd. Idealna dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z internetem.
  • „Centrum”: Ta najdroższa opcja to prawdziwy majstersztyk. Klient bierze aktywny udział w tworzeniu strony internetowej, razem z grafikiem, korzystając z programu Adobe Xd. To rozwiązanie dla tych, którzy chcą całkowicie spersonalizowanej strony.
Strona internetowa Przedmieście to sama przyjemność. Wyobraź sobie zamieszkanie tutaj ze swoją własną www.

Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby, nasza oferta tworzenia stron internetowych ma na celu dostarczenie Ci strony, która pomoże Ci osiągnąć sukces online. Przenieś się na „Przedmieście” i rozpocznij nową przygodę w świecie internetu już dziś!

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć tworzenie swojej nowej strony internetowej. Razem z nami Twoja firma może zdobyć większą widoczność i przyciągnąć nowych klientów.


Potrzebujesz nowej strony internetowej?

Skontaktuj się ze mną!