Kilka elementów identyfikacji wizualnej firm CM Corvita
Identyfikacja Wizualna, Projektowanie

Czym jest identyfikacja wizualna?


Zobacz czym jeszcze jest identyfikacja wizualna

Powiadają, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Jeśli jednak, nasze pomysły na identyfikację wizualną są faktycznie tak piekielnie dobre to grzechem byłoby nie sprawdzenie tego! Biorąc pod uwagę fakt, że wizerunek firmy zmienia się podobnie jak ludzie, można założyć, że upływający czas dodaje firmie atutów. Dobrze stworzona identyfikacja wizualna pozwala przyszłemu klientowi ujrzeć solidność, tradycję oraz niepowtarzalność, która przez lata decydowała o rynkowej popularności.

 

Czym jest identyfikacja wizualna na przykładzie bloczków umawianych wizyt, zażywanych leków.

 

Można śmiało stwierdzić, że to co kiedyś warunkowało tylko przetrwanie na rynku, teraz generuje zysk. Co jednak pozwoliło przykładowej firmie na sukces na rynku? Dokładnie, dobra identyfikacja wizualna. Skoro potrafiłeś trafnie odpowiedzieć sobie na to pytanie, dlaczego w takim razie w dalszym ciągu jesteś tak niezdecydowany co to wyboru firmy, która zapewni Tobie podobny rynkowy sukces? Jesteśmy osobami bardzo konsekwentnymi – cechuje nas solidność, terminowość oraz wysoka kultura osobista. Na co więc czekasz? Skontaktuj się z nami, albo śnij dalej o tym jak wspaniale może być.

 

 Logo i nazwa Centrum Medycznego Corvita wycięte ze styroduru, pomalowane i przyklejone na ścianie. Element identyfikacji.

 

Rozpoznawalność

Centrum Medyczne Corvita to jedno z najbardziej rozpoznawalnych centrów leczenia pacjentów w Bielsku-Białej. Cieszy nas niezmiernie fakt, że od 2012 roku nieprzerwanie do dziś nasza współpraca oparta jest na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu.

corvita-koszulki-firmowe-uśmiechnięci-pacjenci

Przydrożna tablica reklamująca CM Corvita
Wizytówki firmowe to najprostszy element identyfikacji wizualnej.

 

_ _
Klient:
Centrum Medyczne Corvita
Zakres prac: Projekt wizytówek / Strona internetowa / Notesy klejone / Banery reklamowe / Karta rabatowa / Koszulki firmowe


Interesuje Cię usługa projektowania identyfikacji wizualnej?

Pamiętaj! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twojego biznesu skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo
(tel. 606 170 256 / biuro@logarytm.com.pl)

Czym jest identyfikacja wizualna na przykładzie strony internetowej Centrum Medycznego Corvita

Related Posts