Skip to main content

 

To czym jest maskotka firmowa najlepiej wyjaśnić na przykładzie naszej postaci – Zdzicha! Pozostawał długo całkowicie bezrobotny do czasu…

 

Zdzichu długo czekał, ale teraz już ją ma!

Aktualizacja 2017.07.13

Jedna z naszych postaci dostała niedawno upragnioną pracę! Bardzo cieszy fakt pracowania przy tym do czego zostało się stworzonym 🙂

MAN Starachowice

Firma Arsmechanica Sp. z o.o. poprosiła nas o stworzenie prostej i czytelnej graficznie formy instrukcji pracy z trawersą dla pracowników MAN ze Starachowic. Mając wolną rękę odeszliśmy całkowicie od „suchej” tekstowej i tabelarycznej formy instrukcji, tworząc w to miejsce przejrzystą graficznie formę zatrudniając do tego stworzoną w tym celu maskotkę firmową.

Instrukcja pracy z trawersą na graficznym przykładzie ukazującym również, czym jest maskotka firmowa.Czym jest maskotka firmowa? Wyjaśnia, opisuje, zwraca uwagę.Zbyt duży ładunek uwieszony na trawersie.Czym jest maskotka firmowa? Wyjaśnia, edukuje w zakresie BHP.Czym jest maskotka firmowa? Zobacz sam. To Zdzichu.

Aktualizacja 2014.05.13

No i stało się. Tworzenie postaci, które miały reklamować, pomagać oraz sugerować pewne webowe rozwiązania dobiegło końca. Jednak póki co nikt nie zobaczy czy maskotki firmowe będą pracować, ponieważ projekt, nad którym wspólnie z kilkoma innymi osobami pracowaliśmy utkwił w martwym punkcie..

Niestety tak się zdarza, gdy każdy z zaangażowanych jest uwiązany swoją pracą zawodową oraz innymi sprawami bieżącymi..

Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda się dopiąć wszystko do końca i wystartować.

Maskotka firmowa. Zdzichu.Przykład innej maskotki firmowej. Właścicieli pizzerii.

 

 

To jak?

ZANTERESOWANY(A)??

Kliknij poniższy przycisk i zapoznaj się z ofertą cenową wybranej usługi.
Zapraszamy!

OFERTA

One Comment

Leave a Reply