Skip to main content

Znaki firmowe, inaczej logo to z pewnością najbardziej charakterystyczny element graficznej firmowej układanki.

Dlaczego tak postępujesz

Całe życie wybierasz produkty, bądź dobrze zareklamowane usługi, ponieważ podświadomie uważasz je za bardziej godne uwagi i lepsze od pozostałych. Dlaczego tak się dzieje? Prawdopodobnie nie raz zawiodłeś się zwykłym produktem lub imitacją tego co miało być bardzo dobre.

Naprawdę dalej jesteś zdania, że szata nie zdobi?

Bezsprzecznie obstawiamy, że sukces jest rzeczywistym do osiągnięcia celem. Niewątpliwie, znaki firmowe, które tworzymy przyciągają wzrok oraz nadają cech wiarygodności firmom, które decydują się na ich u nas realizację. W wyniku udanej współpracy, w rezultacie mamy zadowolonego klienta a nasze portfolio wzbogaca się jeszcze bardziej.


Powyższy przykład przedstawia finalnie zaakceptowany projekt logo. Motyw motyla okazał się bardzo tożsamy z prowadzoną działalnością.  Realizacja zamówienia już od samego etapu projektowego bardzo przypadła do gustu właścicielce.

Z pewnością samo myślenie o delikatności, lekkości i pięknie motyla wzniosło nas na wyżyny naszej kreatywności.

Współpraca

Reasumując – z naszą pomocą Twój nowy firmowy image zmieni się nie do poznania. Na koniec- należycie stworzone znaki firmowe sprawiają, że klient zaczyna interesować się właśnie tą ofertą, ponieważ dostrzega on jej odmienność na tle pozostałych.

Wartość, którą oferujemy naszym klientom jest za każdym razem taka sama i niewątpliwie ma ona związek z profesjonalnym doradztwem z zakresu tworzenia przyszłego wizerunku firmowego.

_ _
Klient:
Centrum Kosmetologii Marcelina Kuźniar (http://www.centrumkosmetologii.net/)
Zakres prac: Projekt logo / zaprojektowanie i druk wizytówek / stworzenie strony internetowej


Interesuje Cię stworzenie profesjonalnego znaku firmy?

Pamiętaj! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twojego biznesu skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo
(tel. 606 170 256 / biuro@logarytm.com.pl)

Leave a Reply