Skip to main content

Karma dla kotów nigdy nie wyglądała bardziej fantazyjnie niż w bogato ilustrowanych puszkach i woreczkach firmy Woner.


Nie dla (…) kiełbasa?

Jeśli kiedykolwiek mieszkałeś(aś) z kotem – lub nawet po prostu widziałeś tego super snobistycznego kota na TikToku, który zna różnicę między jedzeniem za najwyższą cenę a jedzeniem z supermarketu – wiesz, że potrafią być wybredne. Prawdopodobnie byłyby wkurzone, gdyby wiedziały, że kawiarnie i miejsca z deserami na całym świecie robią specjalne przysmaki dla psów, a nie dla nich! Ale to teraz nie ma znaczenia.

Koty to arystokraci

Restauracja specjalizująca się w zaopatrywaniu zwierząt domowych prezentuje najświeższe składniki najznamienitszym kocim gościom. Staranne ustawienie talerza sprawia, że kot czuje się bardziej uroczyście. Koty to urodzeni arystokraci, a oni osiągnęli luksus w przypadku karmy w puszkach dla kotów. Każda karma w puszkach dla kotów ma starannie dobrane proporcje i jest zbilansowana pod względem składników odżywczych. To jest kulinarnym majstersztykiem. Oni potrafią zmienić domowe smakołyki dla zwierząt domowych w poczucie czegoś jeszcze bardziej smaczniejszego.

Wybredni koneserzy

Z innej strony, wybredne koty prawdopodobnie rzuciłyby się na Woner. Ta karma dla kotów zaprojektowana przez B&W Design Lab, która dorównałaby Fancy Feast. Puszki są ozdobione ilustracjami ryb i steków, które są na tyle wyszukane, że sprawiają, że sam patrzę nam te „puchy” i toczy mi się ślinka 🙂
POTRZEBNY REBRANDING?

Odważ się to zmienić!

Leave a Reply