Skip to main content

Portfolio

CZUJĘ SIĘ ZBUDOWANY
TYMI HISTORIAMI

Piłka nożna

STWORZYŁEM
POZYTYWNY PRZEKAZ

Na zlecenie TS Podbeskidzie S.A. wykonałem 5 różnych wzorów koszulek kibica. Trzy spośród nich, jeszcze w sezonie ekstraklasowym (2014-2016) trafiły do oficjalnej sprzedaży.
Czytaj więcej
Końcem 2023 roku Gmina Łodygowice zyskała nowe logo. Gmina jest miejscem dobrze zorganizowanym, które cechuje się współpracą oraz ...

Gmina Łodygowice

OTO PRZYKŁAD JAK ŁĄCZYĆ GMINNE ASPEKTY

Końcem 2023 roku Gmina Łodygowice zyskała nowe logo. To co najbardziej zaskakujące to fakt, że ku zaskoczeniu wszystkich jednym prostym elementem udało się zespolić ze sobą wszystkie najważniejsze gminne punkty! WOW!
Czytaj więcej

Rebranding

25 LAT TRADYCJI W NOWEJ ODSŁONIE

Przeczytaj koniecznie jak przedsiębiorstwo Drew-Lech z Wisły przeszło kompleksowy rebranding.
Czytaj więcej

Identyfikacja wizualna

iVOTING

Od 2018 roku odpowiadam za całą komunikację wizualną projektu. iVoting to pierwsza polska aplikacja do głosowania w Blockchain. Wartość projektu to 9,4 mln zł.
Czytaj więcej

Grafika

KIA LOTOS RACE

Dla zawodnika startującego w wyścigu Kia Lotos Race przygotowałem specjalną grafikę.
Czytaj więcej

Logo firmowe

LOGO TO
FUNDAMENT

Logo musi udźwignąć wielkość Twojej inwestycji. Zaprojektowane na lata powinno przetrwać zmieniające się rynkowe warunki pogodowe. Czasem słońce czasem deszcz.
Wiesz sam(a) najlepiej jak jest.
Tego potrzebuję!

Bohater marki

BRAND HERO

Protagonista w Twojej firmowej bajce.
Czytaj więcej

Księga Znaku

INNERWEB

Księga Znaku to nic innego jak drogowskazy na drodze informujące kierowcę jak powinien się na niej zachowywać i czego przestrzegać.
Tego potrzebuję!

Grafika użytkowa

PLANY POWIATÓW,
MIAST i GMIN.

Od 2014 współpracuję z Polskim Wydawnictwem Kartograficznym POLPLAN, z którym do dnia dzisiejszego wydałem ponad 50 map miast, gmin i powiatów. Każda mapa to prawie 50 reklamodawców, co daje 2500 modułów reklamowych!
Czytaj więcej

Strony internetowe

UWIERZ. TRZYMAM
TWOJĄ STRONĘ™

Firma BBSOLAR zajmująca się fotowoltaiką potrzebowała naprawdę elektryzującej nowej strony internetowej. Pomysły przychodziły jak grom z jasnego nieba.
Czytaj więcej

Rebranding

HS MULTISERVICES

Nadszedł czas na rebranding firmy Higiena System. Dwuetapowy konkurs na wyłonienie firmy mającej zająć się kompleksowym rebrandingiem firmy Higiena System Sp. z o.o. za nami.
Czytaj więcej

Materiały reklamowe

THE NORTH FACE

Identyfikacja The North Face Concept Store w Bielsku-Białej miała na celu stworzenie strony powitalnej sklepu, wizytówek, formularza karty stałego klienta oraz ulotek.
Czytaj więcej

Grafika użytkowa

BESKIDZKA GALA SUKCESU

Podczas I i II Gali zostały wręczone statuetki „Beskidzkiego Anioła Sukcesu” dłuta P. Lidii Sztwiertni. Wśród laureatów nagrody znaleźli się ks. Piotr Sadkiewicz, Natasha Pavluchenko, Inez Baturo, Jacek Rachel, Kazimierz Czapla, Maciej Gwóźdź, Jerzy Batycki, Magdalena Konior, Janusz Szymura, Kuba Abrahamowicz, Katarzyna Becker, Marian Kasprzyk oraz Tadeusz Cozac.
– – –
Beskidzki Anioł Sukcesu

Reklama

EU4YA CAFE

Dla tej mieszącej się niegdyś na Bielskiej starówce kawiarence wykonaliśmy: rewitalizację logo, oklejenie witryn i lady oraz wycięte ze styroduru logo.
Czytaj więcej

Druk

GŁÓWNY INSPEKTOR
OCHRONY ŚRODOWISKA

Już po raz drugi Główny Inspektorat Ochrony Środowiska zwrócił się do nas ze swoim zleceniem. Tym razem chodziło o możliwość wykonania, wydrukowania i dostarczenia gładkich notesów z odrywanymi kartkami.
Czytaj więcej