Skip to main content

Baner reklamowy jest jednym z najpopularniejszych nośników reklamy. Jego niewątpliwe zalety to duża powierzchnia reklamowo-informacyjna (grafika plus opis). Może być umieszczany w dowolnym miejscu ( budynek, brama, płot, lub specjalny stojak na baner).


Duży baner reklamowy Ośrodka Wypoczynkowego "Pod Świerkami"

Baner reklamowy jest również trwałą formą reklamy – specjalne tworzywo używane do druku z powodzeniem może przetrwać kilka lat. Powyższy duży baner (3,5 x 3,5m) został umiejscowiony przy samym wjeździe do Brennej. Na grafice widoczne są zdjęcia ośrodka „Pod Świerkami”, sali restauracyjnej, części SPA&Wellness oraz przykładowaego pokoju.

Baner reklamowy Anielskiej Cukierni z Bielska-Białej

Dobrze zaprojektowany baner charakteryzuje się czytelnością, jasnym przekazem, ma przykuwać uwagę. Umieszczony we właściwym, dobrze widocznym miejscu będzie doskonale pełnił swoją funkcję. Ma w prosty sposób zaprezentować ofertę firmy, zachęcać do kontaktu potencjalnego klienta. Powyższy baner należy do Anielskiej Cukierni. Firma swoją ofertę kieruje do rodziców małych szkrabów. Trzeba przyznać, że baner jest tak słodki, że nie można przejść obok niego obojętnie.

Baner reklamowy firmy Tech-Projekt z Bielska-Białej

Ostatni przykład dotyczy firmy Tech-Projekt. Przedsiębiorstwo poprzez świadczone usługi cięcia wodą, obróbki CNC, projektowania , budowy i remontowania maszyn zajmują się Technicznym Wsparciem Przemysłu. Na co czekać? Zapraszamy do kontaktu! Zaprojektujemy dla Twojej Firmy oryginalny, czytelny a przede wszystkim SKUTECZNY baner .


Interesuje Cię usługa projektowania banera reklamowego?

Pamiętaj! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twojego biznesu skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo
(tel. 606 170 256 / biuro@logarytm.com.pl)

Leave a Reply