Skip to main content

Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) od 2004 roku jest ciałem nie tylko wspierającym, ale i także promującym polski design. Zrzeszając projektantów graficznych, dbając o prestiż zawodu projektanta oraz organizując liczne wydarzenia, STGU odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu środowiska graficznego w Polsce. Dlatego też, przyjęcie nowego członka do tego zaszczytnego grona nie jest sprawą trywialną.

Droga ta droga

Agencja Brandingowa LOGARYTM™, znana z innowacyjnych podejść do brandingowych wyzwań, właśnie dołączyła do grona członków STGU. Dlaczego to wydarzenie jest tak istotne? W jaki sposób rebranding agencji wpłynął na jej status w środowisku graficznym?

Zacznijmy od STGU. Od samego początku swojej działalności, stowarzyszenie dążyło do promowania doskonałości w projektowaniu, wspierając jednocześnie rozwój branży w Polsce. Zrzesza ono projektantów graficznych o różnorodnym doświadczeniu i różnym podejściu do grafiki użytkowej. Wstąpienie do STGU nie jest łatwym zadaniem, co potwierdza próba z 2019.

2019-03-29 15:29
Dzień dobry,

Niestety z przykrością muszę poinformować o negatywnej decyzji komisji weryfikacyjnej STGU. Chętnie ponownie rozważymy możliwość ewentualnej współpracy po uzupełnieniu przez Państwa portfolio o większą ilość projektów graficznych.

Pozdrawiam,

Saskia M.
PR Manager

Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej
ul. Foksal 11 (Kamienica Artystyczna Foksal)
00-372 Warszawa

Integrujemy. Edukujemy.
Promujemy polski design.
www.stgu.pl

Co się zmieniło?

Właśnie w takim kontekście należy postrzegać decyzję STGU o przyjęciu Agencji Brandingowej LOGARYTM™. Co sprawiło, że agencja ta została wyróżniona? Przede wszystkim, był to proces rebrandingu, któremu agencja się poddała.

Rebranding, czyli odświeżenie wizerunku marki, to nie tylko zmiana logo czy kolorystyki. To przede wszystkim dążenie do doskonałości, do ciągłego rozwoju i adaptacji do zmieniających się potrzeb rynku. Agencja LOGARYTM™ doświadczała pozytywnych aspektów rebrandingu od momentu, kiedy podjęła tę decyzję.

„Stawanie się graficznie lepszym ma sens”, podkreśla przedstawiciel agencji. „To nie tylko kwestia estetyki, ale i przekazu. Chcemy być dla naszych klientów nie tylko partnerem biznesowym, ale i źródłem inspiracji.”

Przyjęcie Agencji Brandingowej LOGARYTM™ do STGU nie jest więc jedynie formalnością. To symboliczny krok, który pokazuje, że innowacyjne podejście do brandingowych wyzwań oraz ciągłe dążenie do doskonałości doceniane są przez środowisko graficzne w Polsce.

W tym kontekście warto zastanowić się, jakie korzyści przyniesie to przynależność zarówno dla agencji, jak i dla samego STGU. Bez wątpienia będzie to owocna współpraca, która przyczyni się do dalszego rozwoju polskiego designu.


POTRZEBNY REBRANDING?

Odważ się to zmienić!

Leave a Reply

© 2024 Agencja Brandingowa LOGARYTM™ Sp. z o.o.