Skip to main content

Branding dokumentów firmowych to nic innego jak ujednolicenie wewnętrznej firmowej dokumentacji. Czy potrzebne? Zobaczcie sami i oceńcie.

Zmiany na lepsze

Na przykładzie dokumentacji medycznej Centrum Medycznego CORVITA w Bielsku-Białej chciałem pokazać, że zmiany są potrzebne. Sygnałem do zmiany był tegoroczny jubileusz (15-lecie) Bielsko-Bialskiej CORVITY.

Pisałem o tym:
Logo na 15-lecie działalności kardiologicznej | Agencja Brandingowa LOGARYTM™
Nowa strona www Centrum Medycznego CORVITA | Agencja Brandingowa LOGARYTM™

Branding dokumentów firmowych

Funkcjonujące do tej pory dokumenty były pisane w popularnym programie do edycji tekstu. Wszystkie dokumenty różniły się od siebie znacząco. Z jednej strony może przez tyle lat nie utrudniało to już pracy, ponieważ każdy „przywykł” do rozkładu tekstu. Innymi słowy wiadome było co i jak w dokumentacji medycznej wypełniać.

Jednak z drugiej strony pojawił się ten mocny sygnał do zmian, o których pisałem wcześniej. Nowe logo na 15-lecie działalności leczniczej oraz nowa strona internetowa. Więc dlaczego nie zmienić i tego istotnego elementu codziennej biurokracji?

Oceńcie proszę sami jak wyszło 🙂

Branding dokumentów firmowych
Branding dokumentów firmowych – Karta powitalna

Oświadczenie o przystąpieniu do rehabilitacji kardiologicznej

To dokument, który jest wymagany, aby móc przystąpić w dziennym ośrodku rehabilitacji kardiologicznej do ćwiczeń. Pacjent potwierdza w nim, że w okresie trzech miesięcy nie korzystał w innej placówce z ćwiczeń rehabilitacji po zawale mięśnia sercowego.

Oświadczenie o przystąpieniu do rehabilitacji kardiologicznej
Branding dokumentów firmowych
Kwalifikacja do rehabilitacji kardiologicznej
Branding dokumentów firmowych
ECHO serca + DOPPLER
Branding dokumentów firmowych
USG tętnic szyjnych

TO JAK?

Potrzebujesz nowej dokumentacji firmowej?

Leave a Reply